Ogłoszenie wyników ostatniej tury rekrutacji

19.09.2022
16 września zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim, oraz na studia w językach obcych, którzy wzięli udział w trzeciej turze rekrutacji.
więcej o Ogłoszenie wyników ostatniej tury rekrutacji
31 sierpnia - koniec ostatniej tury rekrutacji na rok akademicki 2022/23

29.08.2022
31 sierpnia mija ostatni dzień dokonywania zgłoszeń w trzeciej, ostatniej w tym roku akademickim turze rekrutacji dla osób, które nie posiadają obywatelstwa polskiego na wszystkie studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie../31 серпня – закінчується останній в цьому році набір для осіб, які не мають польського громадянства, на всі напрямки на бакалавраті, магістратурі та неподільній магістратурі.
więcej o 31 sierpnia - koniec ostatniej tury rekrutacji na rok akademicki 2022/23
Koniec drugiej tury rekrutacji na studia/Закінчення 2 набору вступу

10.06.2022
12 червня – останній день подачі заявок у другому наборі для осіб, які не мають польського громадянства, на всі напрямки на бакалавраті, магістратурі та неподільній магістратурі./ 12 czerwca mija ostatni dzień dokonywania zgłoszeń w drugiej turze rekrutacji dla osób, które nie posiadają obywatelstwa polskiego na wszystkie studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie.
więcej o Koniec drugiej tury rekrutacji na studia/Закінчення 2 набору вступу
Інформаційна зустріч - вступ до Ягеллонського університету 2022

08.06.2022
Запрошуємо Вас на інформаційну зустріч про вступ до Ягеллонського університету.
więcej o Інформаційна зустріч - вступ до Ягеллонського університету 2022
Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

14.03.2022
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego jest skierowane do osób, które chcą podjąć studia na UJ (z wyłączeniem kierunków UJ CM). Stypendium jest przyznawane za wybitne wyniki w nauce i ma na celu wsparcie rozwoju najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia.
więcej o Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ
Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

Celem stypendium jest wsparcie kandydatów na studia w języku polskim w Uniwersytecie Jagiellońskim, którzy mają wyróżniające się osiągnięcia naukowe, a ze względu na sytuację polityczną w kraju urodzenia nie mogą kontynuować w nim edukacji. Nabór wniosków potrwa do 6 marca.
więcej o Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki