Koniec drugiej tury rekrutacji na studia/Закінчення 2 набору вступу

12 червня – останній день подачі заявок у другому наборі для осіб, які не мають польського громадянства, на всі напрямки на бакалавраті, магістратурі та неподільній магістратурі./ 12 czerwca mija ostatni dzień dokonywania zgłoszeń w drugiej turze rekrutacji dla osób, które nie posiadają obywatelstwa polskiego na wszystkie studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie.

Oferta studiów oraz możliwość zapisu znajduje się na stronie Systemu IRK:

Do dokonania zgłoszenia potrzebne jest założenie konta, uzupełnienie wszystkich wymaganych danych (oznaczonych gwiazdką), a następnie należy wejść do oferty studiów i wysłać zgłoszenie wybierając przycisk „Zapisz się” w karcie studiów. Następnie należy wpłacić 100 złotych opłaty rekrutacyjnej za każde zgłoszenie na numer rachunku, który zostanie podany w zakładce Płatności. Aby mieć pewność, że opłata zaksięguje się do 13 czerwca (ostatni dzień księgowania opłat) sugerujemy płatność przez system Dotpay.

Nie jest wymagane wczytanie skanów dokumentów ani podawanie ocen, wystarczy wypełnić pola obowiązkowe oznaczone symbolem „*”. Jeśli system nie pozwoli się zarejestrować, to znaczy, że jakieś informacje w koncie nie są jeszcze uzupełnione. Proszę wtedy wejść do zakładki Wykształcenie i sprawdzić czy dodane są podstawowe informacje o dokumencie (świadectwie lub dyplomie).

Jeżeli zgłoszenie będzie opłacone do 12 czerwca, w dniach 20-27 czerwca kandydat ma obowiązek przystąpienia do rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa odbędzie się online a informację o dniu i godzinie rozmowy kandydat otrzyma od komisji rekrutacyjnej nie później niż dzień wcześniej.

Po 12 czerwca nie będzie możliwości dokonania zgłoszenia.

flaga Ukrainy

Напрямки навчання та можливість реєстрації (подачі заявки) доступні на сайті IRK:

Щоб подати заявку, необхідно створити обліковий запис в системі IRK, заповнити всі необхідні дані (поля позначені зірочкою), потім зайти в частину Oferta, обрати напрямок та подати заявку, натиснувши кнопку «Zapisz się». Потім ви повинні сплатити 100 злотих вступного внеску за кожну заявку на номер рахунку, який буде вказано в частині Płatnoścі. Рекомендуємо оплату через систему Dotpay, щоб мати впевненість, що оплата буде на рахунку вже 13 червня (крайній термін прийому оплат).

Не потрібно завантажувати скани документів або вписувати оцінки, достатньо заповнити обов’язкові поля, позначені «*». Якщо система не дозволяє зареєструватися, це означає, що якась інформація у Вашому обліковому записі ще не заповнена. Спробуйте перейти в закладку «Wyksztаłcenie» та перевірте, чи Ви настиснули “Zapisz i dodaj informacje o dokumencie” та заповнили інформацію про тип документу (атестат або диплом).

Якщо 12 червня заявка буде сплачена, кандидат зможе взяти участь у співбесіді 20-27 червня. Співбесіда буде проходити в режимі онлайн, а інформацію про дату та час співбесіди кандидат отримає в системі IRK за кілька днів до співбесіди.

Після 12 червня можливості подати заявки вже не буде.