Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenie wyników drugiej tury rekrutacji oraz rozpoczęcie trzeciej tury

Ogłoszenie wyników drugiej tury rekrutacji oraz rozpoczęcie trzeciej tury

1 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim, oraz na studia w językach obcych, którzy wzięli udział w drugiej turze rekrutacji.

Osoby, które dokonały opłaconych zgłoszeń otrzymały w swoich kontach IRK (irk.uj.edu.pl) informację o wyniku kwalifikacji – dostępną po zalogowaniu w zakładce „Zgłoszenia rekrutacyjne”. Informacje dla osób zakwalifikowanych oraz dokumenty do pobrania znajdują się pod odnośnikiem „Dokumenty i dalsze kroki” w tabeli zgłoszenia. 

Listy rankingowe kandydatów znajdują się tutaj.

Twój status to „zakwalifikowany” do przyjęcia na studia? Gratulujemy! 

Każda osoba zakwalifikowana do przyjęcia musi dokonać wpisu na listę studentów, czyli w wyznaczonym terminie dostarczyć do uniwersytetu komplet wymaganych dokumentów. 

Wpisy osób zakwalifikowanych do przyjęcia odbywać się będą: 4–21 lipca.

Co po wpisie? 

Po dołączeniu do akademickiego grona UJ, od tej pory większość spraw będziesz rozwiązywać, kontaktując się z sekretariatem, a znany Ci już system IRK zastąpi system USOSweb. Informacje dla studentów zagranicznych znajdziesz na stronie internationalstudents.uj.edu.pl oraz w sekcji „Studenci” na stronie głównej UJ uj.edu.pl. Znajdziesz tam zbiór najważniejszych informacji dotyczących studiowania, organizacji studenckich, akademików oraz stypendiów. 

Jesteś na liście rezerwowej? 

Po zakończeniu pierwszej tury wpisów, będziemy zapraszać kolejne osoby z list rezerwowych na wolne miejsca, które pozostaną do obsadzenia. Pierwsza informacja o zmianie może pojawić się w Twoim koncie po 21 lipca. Możesz śledzić informacje na liście rankingowej dostępnej w Twoim koncie IRK. 

Kolejne tury rekrutacji

Dla studiów, na których są jeszcze wolne miejsca, 1 lipca została uruchomiona trzecia tura rekrutacji na studia, na których pozostały wolne miejsca.

Listę kierunków, które prowadzą rekrutację w trzeciej turze można znaleźć na stronie irk.uj.edu.pl wybierając opcję "Tylko z trwająca turą" a następnie "Filtruj".

Szczegółowy harmonogram rekrutacji dla cudzoziemców na studia w języku polskim oraz dla wszystkich kandydatów na studia w językach obcych znaleźć można na naszej stronie.

Sprawdzaj także informacje na stronie IRK, aby być na bieżąco!