NAWA - nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA

Młodzież polonijna z całego świata przyjedzie na studia do Polski w ramach kolejnej edycji Programu Anders NAWA

NAWA otwiera nabór wniosków do kolejnej edycji programu stypendialnego dla Polonii im. Generała Władysława Andersa, dzięki któremu młodzież polonijna z całego świata może przyjechać na studia do Polski.

Studenci z polskimi korzeniami, którzy posiadają Kartę Polaka lub polskie obywatelstwo oraz obywatelstwo innego kraju, mogą rozpocząć kształcenie na polskich uczelniach.

Nabór wniosków trwa do 11 lipca 2023 do godziny 15:00 (czasu lokalnego (Warszawa) dla studiów pierwszego stopnia i jednolitych studiów magisterskich oraz do 23 maja do godziny 15:00 czasu lokalnego (Warszawa) na studia drugiego stopnia.

Po więcej informacji zapraszany bezpośrednio na stronę NAWA.