31 sierpnia - koniec ostatniej tury rekrutacji na rok akademicki 2022/23

31 sierpnia mija ostatni dzień dokonywania zgłoszeń w trzeciej, ostatniej w tym roku akademickim turze rekrutacji dla osób, które nie posiadają obywatelstwa polskiego na wszystkie studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie../31 серпня – закінчується останній в цьому році набір для осіб, які не мають польського громадянства, на всі напрямки на бакалавраті, магістратурі та неподільній магістратурі.

Oferta studiów oraz możliwość zapisu znajduje się na stronie Systemu IRK:

Do dokonania zgłoszenia potrzebne jest założenie konta, uzupełnienie wszystkich wymaganych danych (oznaczonych gwiazdką), a następnie należy wejść do oferty studiów i wysłać zgłoszenie wybierając przycisk „Zapisz się” w karcie studiów. Następnie należy wpłacić 100 złotych opłaty rekrutacyjnej za każde zgłoszenie na numer rachunku, który zostanie podany w zakładce Płatności. Aby mieć pewność, że opłata zaksięguje się do 1 września (ostatni dzień księgowania opłat) sugerujemy płatność przez system Dotpay.

Nie jest wymagane wczytanie skanów dokumentów ani podawanie ocen, wystarczy wypełnić pola obowiązkowe oznaczone symbolem „*”. Jeśli system nie pozwoli się zarejestrować, to znaczy, że jakieś informacje w koncie nie są jeszcze uzupełnione. Proszę wtedy wejść do zakładki Wykształcenie i sprawdzić czy dodane są podstawowe informacje o dokumencie (świadectwie lub dyplomie).

Jeżeli zgłoszenie będzie opłacone przed 1 września, w dniach 6 – 12 września kandydat ma obowiązek przystąpienia do rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa odbędzie się online, a informację o dniu i godzinie rozmowy kandydat otrzyma od komisji rekrutacyjnej w systemie IRK nie później niż dzień wcześniej.

Po 31 sierpnia nie będzie możliwości dokonania zgłoszenia na rok akademicki 2022/23.

Pamiętaj, że w trzeciej turze aplikacji nie ma możliwości dokonania wpisu korespondencyjnego i dokumenty musisz dostarczyć osobiście do sekretariatu w dniach 19 – 22 września.

********************************************************************

31 серпнязакінчується останній в цьому році набір для осіб, які не мають польського громадянства, на всі напрямки на бакалавраті, магістратурі та неподільній магістратурі.

Напрямки навчання та можливість реєстрації (подачі заявки) доступні на сайті IRK:

Щоб подати заявку, необхідно створити обліковий запис в системі IRK, заповнити всі необхідні дані (поля позначені зірочкою), потім зайти в частину Oferta, обрати напрямок та подати заявку, натиснувши кнопку «Zapisz się». Опісля потрібно сплатити 100 злотих вступного внеску за кожну заявку на номер рахунку, який буде вказано в частині Płatnoścі. Рекомендуємо вносити оплату через систему Dotpay, щоб мати впевненість, що оплата буде на рахунку вчасно ( 1 вересня крайній термін прийому оплат).

Не потрібно завантажувати скани документів або вписувати оцінки, достатньо заповнити обов’язкові поля, позначені «*». Якщо система не дозволяє зареєструватися, це означає, що якась інформація у Вашому обліковому записі ще не заповнена. Спробуйте перейти в закладку «Wyksztаłcenie» та перевірте, чи Ви настиснули “Zapisz i dodaj informacje o dokumencie” та заповнили інформацію про тип документу (атестат або диплом).

Якщо 1 вересня заявка буде оплачена, кандидат зможе взяти участь у співбесіді 6-12 вересня. Співбесіда проходитиме онлайн, а інформацію про дату та час співбесіди кандидат отримає в системі IRK не пізніше, ніж за день до співбесіди.

Підкреслюємо, що це вже останній набір і після 31 серпня можливості подати заявки вже не буде.

Варто також пам'ятати, що в третьому, останньому наборі немає можливості кореспонденційної подачі документів. Всі документи необхідно доставити особисто (або через уповноважену особу) між 19 – 22 вересня.