Rozpoczęła się pierwsza tura rekrutacji na rok 2022/23!

więcej o Rozpoczęła się pierwsza tura rekrutacji na rok 2022/23!

18.11.2021
10 listopada 2021 r. rektor UJ prof. Jacek Popiel wydał komunikat, w którym informuje, że pracownicy UJ, studenci i doktoranci oraz osoby trzecie przebywające na terenie Uniwersytetu są zobowiązani do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki we wszystkich przestrzeniach wspólnych, a także w czasie zajęć dydaktycznych na terenie uczelni. Obowiązek ten nie dotyczy jedynie osób, które prowadzą zajęcia dydaktyczne.
więcej o Obowiązek zakrywania ust i nosa podczas zajęć i przebywania w przestrzeniach wspólnych
Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

31.05.2021
Masz dość siedzenia w domu sam przed komputerem? Zaszczep się i spotkajmy się ponownie w murach Uczelni w nowym roku akademickim!
więcej o Zaszczep się i studiuj bezpiecznie!

news-lista-artykulow

31.01.2018