NAWA - nabór wniosków w programie stypendialnym im. Stefana Banacha

02.03.2023
Trwa nabór wniosków do Programu NAWA im. prof. Stefana Banacha dla studentów zagranicznych.
więcej o NAWA - nabór wniosków w programie stypendialnym im. Stefana Banacha
Start rekrutacji na studia

01.03.2023
1 marca 2023 roku rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2023/24 dla wszystkich kandydatów na studia, którzy nie posiadają obywatelstwa polskiego.
więcej o Start rekrutacji na studia

21.02.2023
Nabór wniosków o przyznanie stypendium z Funduszu Stypendialnego im. Prof. Franciszka Ziejki odbędzie się w terminie od 1 do 8 marca. Celem stypendium jest wsparcie kandydatów na studia w języku polskim, którzy mają osiągnięcia naukowe, a ze względu na sytuację polityczną w kraju urodzenia nie mogą kontynuować edukacji.
więcej o Zbliża się rozpoczęcie naboru wniosków w III edycji konkursu o przyznanie Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki
Ogłoszenie wyników ostatniej tury rekrutacji

19.09.2022
16 września zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim, oraz na studia w językach obcych, którzy wzięli udział w trzeciej turze rekrutacji.
więcej o Ogłoszenie wyników ostatniej tury rekrutacji
31 sierpnia - koniec ostatniej tury rekrutacji na rok akademicki 2022/23

29.08.2022
31 sierpnia mija ostatni dzień dokonywania zgłoszeń w trzeciej, ostatniej w tym roku akademickim turze rekrutacji dla osób, które nie posiadają obywatelstwa polskiego na wszystkie studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie../31 серпня – закінчується останній в цьому році набір для осіб, які не мають польського громадянства, на всі напрямки на бакалавраті, магістратурі та неподільній магістратурі.
więcej o 31 sierpnia - koniec ostatniej tury rekrutacji na rok akademicki 2022/23
Ogłoszenie wyników drugiej tury rekrutacji oraz rozpoczęcie trzeciej tury

01.07.2022
1 lipca zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim, oraz na studia w językach obcych, którzy wzięli udział w drugiej turze rekrutacji.
więcej o Ogłoszenie wyników drugiej tury rekrutacji oraz rozpoczęcie trzeciej tury