Start rekrutacji już wkrótce!

05.02.2024
Już niedługo rozpocznie się pierwsza tura rekrutacji na studia na rok akademicki 2024/2025 dla kandydatów, którzy nie posiadają polskiego obywatelstwa.
więcej o Start rekrutacji już wkrótce!

„EDUGATE Education Fair” w Kairze

05.02.2024
25-27 lutego 2024 Uniwersytet Jagielloński wraz z uczelniami zrzeszonymi w Study in Poland" weźmie udział w targach Edugate organizowanych w Kairze w Kempinski Royal Maxim Hotel
więcej o „EDUGATE Education Fair” w Kairze

Spotkaj się z nami w Chicago!

01.02.2024
3 i 4 lutego 2024 Uniwersytet Jagielloński weźmie udział w targach polskich uczelni w Chicago.
więcej o Spotkaj się z nami w Chicago!
Stypendia dla kandydatów na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

09.05.2023
Trwa nabór wniosków w konkursach o przyznanie: - stypendum z Dziekańskiego Funduszu dla Olimpijczyków, - Stypendium im. Franciszka Mertensa oraz - Stypendium im. Julii Zdanowskiej. Stypendia są przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ.
więcej o Stypendia dla kandydatów na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

Wyniki pierwszej tury rekrutacji

29.04.2023
28 kwietnia zostały opublikowane listy rankingowe oraz wyniki kwalifikacji cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia prowadzone w języku polskim oraz na studia w językach obcych.
więcej o Wyniki pierwszej tury rekrutacji
NAWA - nabór wniosków do programu dla Polonii Anders NAWA

30.03.2023
Młodzież polonijna z całego świata przyjedzie na studia do Polski w ramach kolejnej edycji Programu Anders NAWA