Koniec drugiej tury rekrutacji na studia/Закінчення 2 набору вступу

10.06.2022
12 червня – останній день подачі заявок у другому наборі для осіб, які не мають польського громадянства, на всі напрямки на бакалавраті, магістратурі та неподільній магістратурі./ 12 czerwca mija ostatni dzień dokonywania zgłoszeń w drugiej turze rekrutacji dla osób, które nie posiadają obywatelstwa polskiego na wszystkie studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie.
więcej o Koniec drugiej tury rekrutacji na studia/Закінчення 2 набору вступу
Інформаційна зустріч - вступ до Ягеллонського університету 2022

08.06.2022
Запрошуємо Вас на інформаційну зустріч про вступ до Ягеллонського університету.
więcej o Інформаційна зустріч - вступ до Ягеллонського університету 2022
Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

14.03.2022
Stypendium Uniwersytetu Jagiellońskiego jest skierowane do osób, które chcą podjąć studia na UJ (z wyłączeniem kierunków UJ CM). Stypendium jest przyznawane za wybitne wyniki w nauce i ma na celu wsparcie rozwoju najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia.
więcej o Nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ
Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki

Celem stypendium jest wsparcie kandydatów na studia w języku polskim w Uniwersytecie Jagiellońskim, którzy mają wyróżniające się osiągnięcia naukowe, a ze względu na sytuację polityczną w kraju urodzenia nie mogą kontynuować w nim edukacji. Nabór wniosków potrwa do 6 marca.
więcej o Stypendium im. Prof. Franciszka Ziejki
Rozpoczęła się pierwsza tura rekrutacji na rok 2022/23!

więcej o Rozpoczęła się pierwsza tura rekrutacji na rok 2022/23!

18.11.2021
10 listopada 2021 r. rektor UJ prof. Jacek Popiel wydał komunikat, w którym informuje, że pracownicy UJ, studenci i doktoranci oraz osoby trzecie przebywające na terenie Uniwersytetu są zobowiązani do zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki we wszystkich przestrzeniach wspólnych, a także w czasie zajęć dydaktycznych na terenie uczelni. Obowiązek ten nie dotyczy jedynie osób, które prowadzą zajęcia dydaktyczne.
więcej o Obowiązek zakrywania ust i nosa podczas zajęć i przebywania w przestrzeniach wspólnych