Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Noś maseczkę!

Obowiązek zakrywania nosa i ust na terenie Uniwersytetu

Wszystkie osoby przebywające na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego: studenci, słuchacze, goście, są zobowiązani do zakrywania na terenie UJ nosa i ust za pomocą maseczki. Obowiązek ten dotyczy zarówno przebywania w salach dydaktycznych jak i przestrzeni wspólnych.

W przypadku potwierdzenia zakażenia koronawirusem lub nałożenia kwarantanny u studentów lub słuchaczy, należy poinformować o tym fakcie władze Uniwersytetu na adres e-mail: covidstudent@uj.edu.pl

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Witaj na UJ!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną prosimy, aby z Welcome Centre kontaktowali się Państwo przede wszystkim poprzez pocztę e-mail oraz telefonicznie. Zachęcamy też do zapoznania się z informacjami na naszej stronie.

Witamy na Uniwersytecie Jagiellońskim, najstarszym w Polsce i jednym z najstarszych w Europie wśród ośrodków badawczych i naukowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dydaktyczną, zasadami rekrutacji oraz informacjami o Uczelni.

Wszystkie informacje na tej stronie dotyczą rekrutacji dla cudzoziemców. Informacje dotyczące osób posiadających obywatelstwo polskie znajdują się na stronie rekrutacja.uj.edu.pl.