Start rekrutacji już wkrótce!

Już niedługo rozpocznie się pierwsza tura rekrutacji na studia na rok akademicki 2024/2025 dla kandydatów, którzy nie posiadają polskiego obywatelstwa.

Rekrutacja na studia na Uniwersytet Jagielloński na studia, które rozpoczynają się 1 października 2024 r. dla kandydatów cudzoziemców, nieposiadających polskiego obywatelstwa, będzie prowadzona w terminach, które znajdują się na stronie z harmonogramem rekrutacji.

Pierwsza tura zgłoszeń rozpocznie się:

• 8 lutego - na studia drugiego stopnia prowadzone w języku angielskim, za wyjątkiem kierunku Business and Finance Management - na te studia rekrutacja jest prowadzona w sposób ciągły, kandydaci na bieżąco będą otrzymywali informacje o przyjęciu na studia;
  • 28 lutego - na pozostałe studia prowadzone w języku angielskim, oraz do Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców;
  • 6 marca - na studia prowadzone w języku polskim.

Rekrutacja będzie prowadzona przez System IRK, gdzie już teraz można założyć konto, uzupełnić dane kandydata a także przeczytać informacje znajdujące się w kartach studiów.

Przed rejestracją zachęcamy do zapoznania się z artykułami na naszej stronie na temat przebiegu rekrutacji, wymaganych dokumentów oraz opłat za studia.