Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Stypendia dla kandydatów na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

Stypendia dla kandydatów na studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ

Trwa nabór wniosków w konkursach o przyznanie: - stypendium z Dziekańskiego Funduszu dla Olimpijczyków - Stypendium im. Franciszka Mertensa oraz - Stypendium im. Julii Zdanowskiej

Stypendia są przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć studia na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ.

Dziekański Fundusz dla Olimpijczyków

Program przeznaczony jest dla laureatów oraz finalistów stopnia centralnego ogólnopolskiej olimpiady matematycznej, informatycznej lub lingwistyki matematycznej, którzy planują rozpoczęcie studiów na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ w 2024 roku.
Zgłoszenia do udziału w Konkursie można dokonywać od 1 maja do 15 czerwca 2024 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Wydziału.

Więcej informacji o stypendium z Dziekańskiego Funduszu dla Olimpijczyków

Stypendium im. Franciszka Mertensa

Stypendium im. Franciszka Mertensa przeznaczone jest dla wyróżniających się uczniów i absolwentów zagranicznych szkół średnich zamierzających podjąć studia na WMiI UJ, którzy są finalistami krajowej olimpiady matematycznej lub informatycznej albo uczestnikami jednej z następujących olimpiad międzynarodowych: matematycznej (IMO), informatycznej (IOI), sztucznej inteligencji (IOAI), astronomicznej (IAO), z astronomii i astrofizyki (IOAA), fizycznej (IPhO), lingwistycznej (IOL) lub zawodów międzynarodowych Romanian Masters of Mathematics (RMM), Romanian Masters of Informatics (RMI), International Zhautykov Olympiad (IZhO) albo uczestniczkami Europejskiej Olimpiady Matematycznej Dziewcząt (EGMO) lub Europejskiej Olimpiady Informatycznej Dziewcząt (EGOI).

I etap konkursu: zgłoszenia do udziału w Konkursie można dokonywać od 1 maja do 1 czerwca 2024 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Wydziału.

Więcej informacji na temat Stypendium im. Franciszka Mertensa

Stypendium im. Julii Zdanowskiej

Stypendium im. Julii Zdanowskiej przeznaczone jest dla naukowo wyróżniających się uczniów i absolwentów zagranicznych szkół średnich znajdujących się na terytorium jednego z krajów bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), krajów Europy Wschodniej (Białoruś, Mołdawia, Ukraina), Zakaukazia (Armenia, Azerbejdżan, Gruzja) lub Azji Środkowej (Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Uzbekistan), zamierzających podjąć studia na WMiI UJ w roku 2024.

Zgłoszenia do udziału w Konkursie można dokonywać od 1 maja do 1 czerwca 2024 r. za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Wydziału.

Więcej informacji na temat Stypendium im. Julii Zdanowskiej

Polecamy również
Ogłoszenie wyników rekrutacji oraz rozpoczęcie drugiej tury dokonywania zgłoszeń

Ogłoszenie wyników rekrutacji oraz rozpoczęcie drugiej tury dokonywania zgłoszeń

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do konkursu o przyznanie Stypendium UJ