Ogłoszenie wyników rekrutacji oraz rozpoczęcie drugiej tury dokonywania zgłoszeń

9 maja 2024 r. o godzinie 12:00 zostały opublikowane wyniki dla kandydatów, którzy nie posiadają obywatelstwa Polskiego, w pierwszej turze rekrutacji na studia prowadzone w języku polskim oraz część studiów w języku angielskim.

Kandydaci, którzy brali udział w rekrutacji swoje wyniki mogą sprawdzić w koncie IRK w zakładce „Zgłoszenia rekrutacyjne”. W części „Dokumenty i dalsze kroki” zgłoszenia rekrutacyjnego osoby, które zostały zakwalifikowane do przyjęcia znajdą informacje dotyczące szczegółów dokonania wpisu oraz dokumentów, które należy pobrać z konta IRK.

Wpisy na studia osób zakwalifikowanych do przyjęcia będą możliwe do 11 lipca 2024 r. zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie welcome.uj.edu.pl/admission/schedule.

Osoby, które po publikacji wyników znajdują się na liście rezerwowej mogą zostać przyjęte na studia jedynie, gdy po zakończeniu wpisów na studia 11 lipca pozostaną wolne miejsca.

9 maja 2024 r. rozpoczęła się druga tura dokonywania zgłoszeń dla tej grupy kandydatów na te studia, na których pozostały wolne miejsca po zakończeniu pierwszej tury. Rekrutacji potrwa do 3 czerwca a listę studiów, które prowadzą rekrutację można znaleźć w Systemie IRK na stronie irk.uj.edu.pl w katalogu studiów wybierając opcję „Tylko z trwającą turą”.